Alpinistyka przemysłowa

Zajmujemy się alpinistyką przemysłową

Ciągły rozwój i zwiększanie naszych kompetencji doprowadziły do tego, że obecnie możemy zaproponować Państwu profesjonalne usługi związane z alpinistyką przemysłową. Proponujemy państwu profesjonalne usługi w zakresie mycia okien na wysokości.

Czym jest alpinistyka przemysłowa?

Uważa się, że kolebką tego typu prac są Stany Zjednoczone. To w końcu tam w ubiegłym stuleciu miasta zaczęły pokrywać drapacze chmur. W efekcie pojawiło się zapotrzebowanie na nowych specjalistów, którzy będą w stanie podjąć się pracy na wysokościach i wykonywać zabiegi pielęgnacyjne, konserwujące i naprawcze na tego typu budynkach. Im więcej wieżowców wyrastało, tym bardziej popularny stawał się to fach. Obecnie już nikogo nie dziwi zlecanie prac osobom, specjalizującym się w alpinistyce przemysłowej. Profesjonalne wykorzystywanie przez nich technik wspinaczkowych i jaskiniowych pozwala na utrzymanie w świetnym stanie najbardziej reprezentacyjnych biurowych budynków polskich miast.

Alpinistyka przemysłowa w Warszawie – czym się zajmujemy?

Specjalistyczne prace na wysokościach nie są dla każdego. Działanie w takiej branży wymaga niezwykłej precyzji, dokładności, wiedzy oraz odpowiedzialności. Szeregi naszych pracowników zasilają tylko profesjonaliści. Dzięki doświadczeniu i dobremu przeszkoleniu z sukcesem mogą wykonywać różnorodne prace z użyciem technik dostępu linowego.
Alpinistyka przemysłowa to termin dużo szerszy niż alpinistyczne mycie okien. W tym pierwszym przypadku mamy bowiem do czynienia z pracami o różnych charakterze. Mogą one obejmować, m.in.

  • mycie okien
  • zabiegi pielęgnacyjne w obrębie reklam stacjonarnych
  • udrażnianie rynien
  • odświeżanie elewacji

Z pomocy specjalistów alpinistyki przemysłowej nierzadko korzysta się, gdy pojawiają się problemy z dachem. W takich sytuacjach konieczne może być uszczelnienie, malowanie, zmiana dachówek i blach czy impregnowanie dachówek. Wsparcie takich profesjonalistów często jest konieczne również przy montażu wielu rodzajów instalacji, czyszczeniu oraz przy pracach antykorozyjnych. Mimo takiej różnorodności, każde z tych zadań łączy to, że ich wykonanie jest utrudnione ze względu na niesprzyjające umiejscowienie. Duże wysokości lub dodatkowe inne utrudnienia czasem całkowicie uniemożliwiają budowę rusztowań, lub zastosowanie podnośników. Jedyną opcją jest użycie specjalistycznego sprzętu alpinistycznego.

Czym się wyróżniamy?

Doświadczenie

Firma na początku działała jako przedsiębiorstwo, które zajmowało się wyłącznie czyszczeniem okien. Z czasem nowe kompetencje i umiejętności zapragnęliśmy wykorzystywać na szerszym polu. Stąd dodanie do naszej oferty usług związanych z szeroko pojętą alpinistyką przemysłową. Dzięki temu, że do każdego zlecenia podchodziliśmy ambitnie i z gotowością do podnoszenia standardów naszej pracy, dziś możemy zaoferować Państwo usługi wysokiej jakości. Ów jakość wyrosła na ciężkiej pracy i pasji. Chcemy się dzielić tymi umiejętnościami jak największą liczbą mieszkańców Warszawy.

Odważny i skuteczny zespół

Odwaga to bardzo ważny element pracy na wysokościach. Ale żeby wykonywać zadania uważnie i precyzyjnie, liczy się również wiedza. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni, do tej pory pracowali przy wielu różnorodnych zleceniach i bez trudu podejmują się również szczególnie wymagających prac. Jesteśmy dumni z naszego systemu rekrutacji, bo to właśnie on pozwolił nam na pozyskanie najlepszych specjalistów w swoim fachu.

Profesjonalne wyposażenie

Ta kwestia jest dla nas szczególnie ważna, bo to ona, wraz z doświadczeniem naszej kadry, wpływa na poziom bezpieczeństwa zachowywanego podczas prac na wysokościach. Stan naszego sprzętu jest sprawdzany przed i po każdym zadaniu. Regularnie dokonywane są przeglądy, mające na celu wykrycie ewentualnych problemów. Takich kwestii nie należy traktować skrótowo. Wierzymy, że precyzyjna troska o stan wyposażenia realnie poprawia bezpieczeństwo naszej kadry podczas prac związanych z alpinistyką przemysłową, a naszym klientom daje pewność, że mają do czynienia z profesjonalnym przedsiębiorstwem.

Szeroki zakres usług

Alpinistyka przemysłowa to bardzo pojemna branża. Część klientów może nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, że to właśnie takiego specjalisty potrzebuje do rozwiązania swojego problemu. Pracowaliśmy na różnych wysokościach, również przy budynkach szczególnie wymagających pod względem konstrukcyjnym. Dotychczas wykonywane przez nas prace były mocno zróżnicowane, a nasze ambicje nieprzerwanie rosną. Pochylimy się nad każdym przypadkiem, precyzyjnie go przeanalizujemy i ocenimy, czy jest to zadanie, którego możemy się podjąć.

Jeśli mają Państwo pytania związane z alpinistyką przemysłową, zapraszamy do kontaktu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ta kategoria prac jest dość szeroka, dlatego naturalne są pewne wątpliwości. Nasz zespół z przyjemnością je rozwieje i dowie się, jak dokładnie może Państwu pomóc. Siedzibą naszej firmy jest Warszawa i to tam działamy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług zarządców i właścicieli różnego rodzaju nieruchomości oraz innych mieszkańców stolicy, poszukujących profesjonalnych usług z branży alpinizmu przemysłowego.

Pracowaliśmy między innymi dla firm:

Miasteczko Orange , T-Mobile, Szkoła Leona Koźmińskiego, Siedziba firmy Series Klinet, Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski, Spółdzielnia Mieszkaniowa Grenadierów, Starostwo w Legionowie, Urząd Miasta w Legionowie, Dekorglass Działdowo, Sąd Okręgowy Ostrołęka, Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana CEPELIANKA, Szpital Ginekologiczno – Położniczy Infandzka, Szpital Karowa i wiele wiele innych.